CHAMPIONY


Lista Championów Polski 2015
Imię i Przydomek Płeć Hodowca Właściciel Nr. Rej. Tytuł
SELF
Monia Mientus 0;1 Danuta i Julia Żmuda Danuta i Julia Żmuda   GH/4571/15 Młodzieżowy Champion Polski
Eliza Mientus 0;1 Danuta i Julia Żmuda Danuta i Julia Żmuda GH/4555/15 Młodzieżowy Champion Polski
Julia Mientus 0;1 Danuta i Julia Żmuda Danuta i Julia Żmuda GH/4560/15 Młodzieżowy Champion Polski
Ignaś Mientus 1;0 Danuta i Julia Żmuda Danuta i Julia Żmuda GH/4568/15 Młodzieżowy Champion Polski
Boris 1;0 Ian Cinderby, Sandra Smith Daniel Banasiak CCP/2015/359 Młodzieżowy Champion Polski
                    Międzynarodowy Champion
Sophie
0;1 Ian Cinderby, Sandra Smith Daniel Banasiak CCP/2015/361 Młodzieżowy Champion Polski
Black Emily do Cla dos Ursos 0;1 Rita Ribeiro Daniel Banasiak CCP/2015/265  Młodzieżowy Champion Polski
Black Olivia do Cla dos Ursos 0;1 Rita Ribeiro  Daniel Banasiak CCP/2015/364  Młodzieżowy Champion Polski
Fendi 0;1 Ian Cinderby, Sandra Smith Daniel Banasiak CCP/2015/363 Młodzieżowy Champion Polski
Albers Tacco 1;0 Susanne Alber Christensen Daniel Banasiak GH/4486/14 Champion Polski
Boguś Mientus 1;0 Danuta i Julia Żmuda Danuta i Julia Żmuda GH/4570/15 Champion Polski
Carismas Sugar How You Get So Fly 0;1 Camilla Moller Krogshave Daniel Banasiak CCP/2015/694 Międzynarodowy Champion
Lock’s Black Scorpion 1;0 Theresa Lock Rita Ribeiro - Champion Polski
Lock’s Black Collin 1;0 Theresa Lock  Rita Ribeiro - Champion Polski
Morton’s Black Swan 1;0 Will Morton Rita Ribeiro - Champion Polski
Eclipse’s Shaka Zulu 0;1 Eclipse’s Caviary Rita Ribeiro - Champion Polski
Moonshadow’s Lybra 0;1 Moonshadow’s Caviary Rita Ribeiro - Champion Polski
US TEDDY
Oliwia Mientus 0;1 Danuta i Julia Żmuda Danuta i Julia Żmuda UT/4581/15 Młodzieżowy Champion Polski
Helena Dior 0;1 Daniel Banasiak Daniel Banasiak UT/4256/14 Młodzieżowy Champion Polski
PENELOPE od Nicolette 0;1 Nikola Betkova Olga Langier, Sarah Lipke CCP/2015/445 Młodzieżowy Champion Polski
AL PACINO od Nicolette 1;0 Nikola Betkova Olga Langier, Sarah Lipke CCP/2015/377 Champion Polski
Pudzian Mientus 1;0 Danuta i Julia Żmuda Danuta i Julia Żmuda UT/4598/15 Champion Polski
CZUPAKABRA Individuality 1;0 Olga Langier, Sarah Lipke Olga Langier, Sarah Lipke CCP/2015/371 Młodzieżowy Champion Polski
Ford z Turkovic 1;0 Nikola Vasova Dominika Jędruch  UT/4431/14 Champion Polski
                    Miedzynarodowy Champion
CRESTED
Holly Cavia Dafi 0;1 Anna Chudziej Anna Chudziej EC/4136/14 Młodzieżowy Champion Polski
Nothing but Trouble MyLove 0;1 Magdalena Pachla Magdalena Pachla CCP/2015/460 Młodzieżowy Champion Polski

Międzynarodowy Champion
Aristoteles 1;0 Tereza Katerina Peterkova Anna Chudziej  EC/4138/14 Champion Polski
Derol Vanity Fair 1;0 Anna Stankiewicz Anna Chudziej EC/4362/14 Champion Polski
Gloria Od Klimentky 0;1 Andrea Linhartova Anna Chudziej EC/4141/14 Champion Polski
Holly Cavia Dafia 0;1 Anna Chudziej Anna Chudziej EC/4136/14 Champion Polski
Felix Cavia Dafi 1;0 Jakub Pytlinski Anna Chudziej EC/4063/14 Champion Polski
SHELTIE
Spider Man Cerdo Vesuvio 1;0 Karolina i Kamil Smorenda Karolina i Kamil Smorenda CCP/2015/499 Champion Polski
Bisa Cavialina 0,1 Sandra Jóźków - Frąc Sandra Lasota SH/4511/14 Champion Polski
MUSZU Nibylandia 1;0 Natalia Paradowska Maciej Jajuga SH/3000/13 Młodzieżowy Champion Polski

Międzynarodowy Champion
ALLISON Egao 0;1 Maciej Jajuga Maciej Jajuga SH/4205/14 Młodzieżowy Champion Polski
RL HAITI
0;1
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki SH/4611/15
Młodzieżowy Champion Polski
RL JAVARI
1;0
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki Monika Kamińska, Rafał Czarnecki SH/4720/15
Młodzieżowy Champion Polski
LEND ME AN EAR of Cavycastle
0;1
Annfrid Kjelbergsenen
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki SH/4726/15
Młodzieżowy Champion Polski
RL ZAMBIA
0;1
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki Monika Kamińska, Rafał Czarnecki CCP/2015/496
Młodzieżowy Champion Polski
RL EUROPA
0;1
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki Monika Kamińska, Rafał Czarnecki CCP/2015/498
Młodzieżowy Champion Polski
RL CALLAO
1;0
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki Monika Kamińska, Rafał Czarnecki CCP/2015/497
Młodzieżowy Champion Polski
NON-SELF
Golden Samurai  do Cla dos Ursos 1;0 Rita Ribeiro Anna Chudziej / Rita Ribeiro GH/4488/14 Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski
Yogi Cavia Dafi 1;0 Anna Chudziej Anna Chudziej GH/4476/14 Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski
Yoko Cavia Dafi 0;1 Anna Chudziej Daniel Banasiak GH/4381/14 Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski
Ira Cavia Dafi 0;1 Anna Chudziej Anna Chudziej GH/4139/14 Champion Polski
Sabe Fantom Chlum 0;1 Miroslava Zelenkova Anna Chudziej GH/4345/14 Champion Polski
Jarko Cavia Dafi    1;0 Anna Chudziej Rita Ribeiro - Champion Polski
Jaro Cavia Dafi 1;0 Anna Chudziej Rita Ribeiro - Champion Polski
Bosch Golden Cosmo  1;0 Bosch Caviary Rita Ribeiro - Champion Polski
Golden Angel do Clã dos Ursos  0;1 Rita Ribeiro  Rita Ribeiro - Champion Polski
Candy Crush Saga do Clã dos Ursos 1;0 Rita Ribeiro Rita Ribeiro - Champion Polski
Golden Geneva do Clã dos Ursos 0;1 Rita Ribeiro Rita Ribeiro - Champion Polski
Golden Show do Clã dos Ursos 1;0 Rita Ribeiro  Rita Ribeiro - Champion Polski

Mędzynarodowy Champion

Grand Champion
Golden Beaver do Clã dos Ursos 1;0 Rita Ribeiro Rita Ribeiro - Champion Polski

Mędzynarodowy Champion

Grand Champion
Moonshadows Orion
1;0 Moonshadows Caviary Rita Ribeiro - Champion Polski

Mędzynarodowy Champion

Grand Champion
Moonshadows Taurus 1;0 Moonshadows Caviary Rita Ribeiro - Champion Polski
Moonshadows Saggitarius 1;0 Moonshadows Caviary Rita Ribeiro - Champion Polski
Golden Paloma do Clã dos Ursos   0;1 Rita Ribeiro Rita Ribeiro - Champion Polski
PERUWIANKA
Oreo Dior 1;0 Daniel Banasiak Daniel Banasiak PE/4378/14 Młodzieżowy Champion Polski
Lolalilu Dior 0;1 Daniel Banasiak Daniel Banasiak CCP/2015/369 Młodzieżowy Champion Polski
Dutch Design Dior 0;1 Daniel Banasiak Daniel Banasiak PE/4254/14 Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski
Damián Povraznícky opál 1;0 Alena Mikulinová Alena Mikulinová SK/2015/00612
[SK-Club]
Młodzieżowy Champion Polski
TEXEL
Sounds of the Mousic Dior 1;0 Daniel Banasiak Daniel Banasiak CCP/2015/370 Młodzieżowy Champion Polski
Aperea SASSY 0;1 Karina Jagiełło Maciej Jajuga TX/2980/13 Młodzieżowy Champion Polski
DECODE Egao 0;1 Maciej Jajuga Maciej Jajuga - Champion Polski
BLACK SWAN Egao 1;0 Maciej Jajuga Maciej Jajuga TX/4207/14 Młodzieżowy Champion Polski

Międzynarodowy Champion
CORONET
Balbina Cerdo Vesuvio 0;1 Karolina i Kamil Smorenda Karolina i Kamil Smorenda CCP/215/500 Młodzieżowy Champion Polski
Aperea YOSHI 0;1 Karina Jagiełło Maciej Jajuga CO/2981/13 Młodzieżowy Champion Polski

Międzynarodowy Champion
JR's BETTY
0;1
Joyce Ruesink
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki
CO/4502/14
Młodzieżowy Chamion Polski

Champion Polski
RL KALAHARI
0;1
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki Monika Kamińska, Rafał Czarnecki CO/4721/15
Młodzieżowy Champion Polski
RL LUENA
0;1
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki Monika Kamińska, Rafał Czarnecki CO/4722/15
Młodzieżowy Champion Polski
RL GIBRALTAR
1;0
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki Monika Kamińska, Rafał Czarnecki CCP/2015/581
Młodzieżowy Champion Polski
MERINO
Winner Cerdo Vesuvio 1;0 Karolina i Kamil Smorenda Karolina i Kamil Smorenda ME/4762/15 Młodzieżowy Champion Polski
USI PUSI Bella Cavia 0;1 Kinga Ościłowska Maciej Jajuga ME/4126/14 Młodzieżowy Champion Polski
LUNKARYA
Que Bona in den Wolfsmorgen 0;1 Kerstin Albrecht Lucia Kaššová SK/2015/00589
[SK-Club]
Champion Polski
CH TEDDY
Bromba z Szalonego Chlewika 0;1 Zofia Aleksandra Dubiel Zofia Aleksandra Dubiel CT/4713/15 Młodzieżowy Champion Polski
Dupcia z Szalonego Chlewika 0;1 Zofia Aleksandra Dubiel Zofia Aleksandra Dubiel CCP/2015/537 Młodzieżowy Champion Polski
Cesia z Szalonego Chlewika  0;1 Zofia Aleksandra Dubiel Zofia Aleksandra Dubiel CCP/2015/535 Młodzieżowy Champion Polski
Calineczka z Szalonego Chlewika 0;1 Zofia Aleksandra Dubiel Zofia Aleksandra Dubiel CCP/2015/536 Młodzieżowy Champion Polski
Amantka z Szalonego Chlewika   0;1 Zofia Aleksandra Dubiel Zofia Aleksandra Dubiel CT/4421/14 Champion Polski
BALDWIN
Pixielands Odin 1;0 Pauline Grosbel Magda Pachla CCP/2015/450 Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Międzynarodowy Champion
Ice Storm My Love 1;0 Magda Pachla Magda Pachla BA/4522/15 Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Międzynarodowy Champion
Foxy Lady My Love
0;1 Magda Pachla Magda Pachla BA/4164/14 Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski
Choco Bon 1;0 Margaret Majchnowia Magda Pachla BA/4028/13 Champion Polski
Angel Pixieland's 1;0 Pauline Grosbel Magda Pachla - Międzynarodowy Champion
SKINNY
Genevieve Page Vandulka 0;1 Blanka Písařová Daniel Banasiak SK/4263/14 Młodzieżowy Champion Polski
Aconagua V.I.P. 1;0 Krzysztof Nojszewski Małgorzata Polańska - Champion Polski
UFO Lena 0;1 Barbara Lewin Małgorzata Polańska - Champion Polski
UFO Lizuś 1;0 Barbara Lewin Małgorzata Polańska - Champion Polski
Nadia Pluszowa z Doliny Muminków 0;1 Katarzyna Nowaczewska Małgorzata Polańska - Champion Polski
Elrond Entuzjasta Aterida 1;0 Małgorzata Polańska Małgorzata Polańska - Młodzieżowy Champion Polski
Faramir Frędzel Aterida 1;0 Małgorzata Polańska Małgorzata Polańska - Młodzieżowy Champion Polski
Drwęca Darth Vader Aterida 0;1 Małgorzata Polańśka Małgorzata Polańska - Champion Polski
Faramir Frędzel Aterida 1;0 Małgorzata Polańska Małgorzata Polańska - Młodzieżowy Champion Polski
Czaruś Aterida 1;0 Małgorzata Polańska Małgorzata Polańska - Champion Polski
Otheiboo Del Katee
1;0 E. Svobodova L. Kassova  S105/15 [SK-Club] Champion Polski
Chiara Del Katee 0;1 E. Svobodova L. Kassova S936/14 [SK-Club] Champion Polski
Quin Moretti Cavy de Lunear  0;1 L. Kassova L. Kassova  SK/2015/00103 [SK-Club] Młodzieżowy Champion Polski
Fantazyjna Figielka Aterida 0;1 Małgorzata Polańska Małgorzata Polańska - Młodzieżowy Champion Polski
HUGO Marmon 1;0 Monika Hynkova Maciej Jajuga SK/4208/14 Champion Polski

Międzynarodowy Champion
Mamuts Fionella 0;1 Berit Jensen Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Champion Polski

Mędzynarodowy Champion
Lasborras Wagner 1;0 Jose Luis Alvarez Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Champion Polski
Hans Cavy de Lunear 1;0 Lucia Kassova Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Mędzynarodowy Champion

Grand Champion
Isabelle Cavy de Lunear 0;1 Lucia Kassova Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Champion Polski
Streaker’s La Bomba 0;1 Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Młodzieżowy Champion Polski
Streaker’s Piña Colada 0;1 Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Młodzieżowy Champion Polski
Filomena Dior 0;1 Daniel Banasiak
Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Młodzieżowy Champion Polski

Mędzynarodowy Champion
Unika Dior 0;1 Daniel Banasiak Rita Ribeiro/ Thomas Hellmann - Młodzieżowy Champion Polski

Mędzynarodowy Champion

Bursztynowe Hodowle CCP 2015
Individuality Olga Langier, Sarah Lipke CCP/005/2006
Cerdo Vesuvio Karolina i Kamil Smorenda CCP/168/2015
Srebrne Hodowle CCP 2015
Mientus Danuta i Julia Żmuda CCP/004/2006
Z Szalonego Chlewika Zofia Aleksandra Dubiel CCP/141/2013
Złote Hodowle CCP 2015
Dior Daniel Dawid Banasiak CCP/006/2006
RL
Monika Kamińska, Rafał Czarnecki
CCP/009/2006
Aterida Małgorzata Polańska CCP/103/2011
Egao
Maciej Jajuga
CCP/133/2013
MyLove Magdalena Pachla CCP/144/2013
Cavia Dafi
Anna Chudziej
CCP/152/2014
do Clã dos Ursos Rita Ribeiro CCP/04/D/2014