Zmień rozmiar tekstu
Teraz jest N, 18 listopada 2018, 02:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: cd.jesienne dzieciaczki !
PostNapisane: Cz, 19 listopada 2009, 19:07 
Trzymamy bbbbb. mocno kciuki za naszych kolegów i nasze polskie świnki w Nitrze :-D :!:
Żeby tak bardzo czas sie nie dłużył w oczekiwaniu na wyniki i żeby nie było nudno, pokażę, jak rozwinęła sie sytuacja z moją Szczoteczką, pogardliwie nazwaną - obrostem :mrgreen: .
Po pierwsze - bo obiecałam pokazywać na bieżaco jej rozwój a po drugie, tak mało jest informacji o hodowli tej rasy na naszym Forum /głównie papu, ściółka i nieraz kolorki/, że może ktoś to zechce obejrzeć ;-)
Fotki dorzuci Piter, jak się objawi /dzieki za uprzejmość/, bo ja nie mam jak. Będą kiepskie, bo z telefonu ale co trzeba - z grubsza widać.
Ciekawa jestem, co myslicie teraz o jej kolorze :shock: .?
Jedna fota, to bedzie cały miot futrzaka w wieku 2 tygodni. Potem Futrzak solo a na koncu... fota pt. " Sytuacja kryzysowa" :-?

Ostatnio edytowano Cz, 19 listopada 2009, 19:13 przez Mrówka, łącznie edytowano 2 razy

Szczegóły postu

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 listopada 2009, 19:12 
Administrator

Nazwa hodowli: VERSACHE
Zdjęcia od Basi! ;-)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Ostatnio edytowano Pt, 20 listopada 2009, 00:14 przez Pitersoul, łącznie edytowano 1 raz

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 listopada 2009, 19:23 

ale cudeńka, w jajeczku, bułeczce i na patelenkę :)))))
jeeeeny jakie cudeńka!

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 listopada 2009, 19:35 
Nie, były tylko wykwintne przyprawy ;-)
Najwyraźniej Pitersoul ocenzurował ostatnia fotkę, bo coś jej nie widzę :-(
Szkoda...

Szczegóły postu

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 listopada 2009, 19:45 

kochane sadełka! a obrost jak wyłysiał! wykorzystał w ełni swą szansę by utracić to futro!;D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 listopada 2009, 20:04 
Administrator

Nazwa hodowli: VERSACHE
Nie doszła inna :(

[ Dodano: 2009-11-20, 00:14 ]
Dodałem ostatnie zdjęcie :-)

Tytuł:
PostNapisane: N, 22 listopada 2009, 00:12 
Tzw. chwasty, to super cudne, ciekawe, wspaniałe rosliny... Chcesz mieć takich gości, jak motyle dzienne i nocne, ptaki i ciekawe owady w swoim nawet najmniejszym ogródku lub nawet na balkonie?
Zasadź sobie tam pokrzywę /na balkonie - w doniczce/, qqrydzę, mniszka i inne dzikie rosliny! Masz mszyce na nasturcji lub róży?? Wyskocz za miasto i złap kilka biedronek!!! :-D Zalatwią to lepiej niż każda okropna trucizna ze sklepu, za qpę forsy! Lepiej za ta forsę kupić natki prosiakom ;-) Albo dobre winko /jak jesteś pełnoletni.../ i przy kieliszku lub herbatce poobserwuj, jakie niesamowite zwierzaki odwiedzają Twoje roślinki ;-) ... Niektóre maja kilka milimetrów długosci!
Fotografuj, pokazuj na Forum. Nie wazne za bardzo, czy jakość zdjęcia wybitna czy taka sobie... Nie każdy ma profesjnalny sprzęt do fotografii lub się nią pasjonuje... Ważne istotki, jakie przychodzą do tych roślinek... ;-) POGADUCHY to miejsce, gdzie można gadac o wszystkim. Idzie syfna plucha, wiec
niech nie bedzie nudno :mrgreen: :!:
PS. QQRYDZ nie dzika, ale świnka m. da się zabić za każdy listeczek tej rosliny... To w dzikiej formie trawa z tererenów, skad wywodzi się ten najsłodszy gatunek gryzucha :mrgreen: :lol: :!:

Szczegóły postu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]