Zmień rozmiar tekstu
Teraz jest Wt, 21 listopada 2017, 22:33

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sprawdzajcie dobrze hodowle zCzech
PostNapisane: Pn, 22 lutego 2016, 12:04 

Nazwa hodowli: Guinea Pig Planet*PL
:cry: :cry: :cry:
Kochani, pisze ostrzeżenie nauczona przykrym własnym doświadczeniem. Jesienią sprowadziłam z Czech samca dalmatyna od Dominiki Sablowej. Hodowla dobra, hodowczyni uznana więc nie sprawdzałam jej dokładnie. Zachwalała jako reproduktora ślicznego cresteda dalmatyna (rzeczywiście jest piękny i ma czekadełka na championa) ale dał mi martwy miot, po którym umarła moja pierwsza świneczka Viosna, od której zaczęła się nasza cała hodowla. Dopiero po niewczasie sprawdziłam stronę www hodowcy i okazało się, że ten samiec dał już uprzednio 2 martwe mioty. Uważam za nieuczciwość sprzedawać do hodowli samca o którym się wie, że daje martwe mioty i nie uprzedzić o tym nabywcy. Napisałam do niej, oczywiście, ale ona się broni jak lwica, szukając feleru u mojej samicy - normalna rzecz. Wiem, że sprawy nie wygram i wiem, że hodowczyni się do celowego działania nie przyzna. Mam nadzieję, że odkupi tego samca z powrotem, bo ja go nie chce, a trzymać go nie mogę, bo co Kamilka na niego spojrzy to ryczy za Viosną.

Pisze więc ostrzeżenie:
SPRAWDZAJCIE HODOWLE NA 10 STRONĘ NAWET JA SIĘ WAM WYDAJE ZE JEST SUPER ZNANA I DOBRA.

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

Tytuł: Re: Sprawdzajcie dobrze hodowle zCzech
PostNapisane: Śr, 13 kwietnia 2016, 14:23 

Nazwa hodowli: RL Caviary
Witam,
sprawa ciężka i "niemiła" jednak muszę przyznać iż na 99% nie jest to wina hodowcy. Nie ma znanych czynników ze strony ojca mogących wpływać na martwe mioty u świnek. Jest to sprawa samicy...

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]