Zmień rozmiar tekstu
Teraz jest N, 18 listopada 2018, 02:53

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 17 z 17   [ Posty: 247 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przy QAFCE o GOLASCE!
PostNapisane: Wt, 27 kwietnia 2010, 14:22 
Oj, Chyba juz nie lubię Twojego Taty, choć go na oczy nie widziałam :-x :obrażony:
W kazdym razie w posiadaniu "wilkołaczka" nie jestes odosobniona :lol: :!:
Moja biała Dzida /ksywka-lepsza niz wilkołak :roll: / oraz cudnie złota Francja/po domowemu-Franca ;-) / sa dla mnie tez najpiekniejsze :oops:
Nawet bym je pokryła chetnie ale nie mam bezpigmentowego faceta a nie chcę już rozmnazać
nie tak, jak sie powinno. Mam już wystarczajaco duzo świnek w hodowli, które są ciemne, z dobrym pigmentem i przyzwoitą budową. Od takich swinek zaczynałam i musiałam je najpierw rozmnozyć z nie najlepiej dobranym facecikiem, bo innego nie sposób było zdobyć i nawet nie wiedziałam wtedy, ze łączenie pigment+bezpigment jest nie najszczęśliwsze :-/ .
Gdy radośnie pokazałam na Forum moje wyczekiwane, upragnione importy, wszyscy /prawie wszyscy/ mi gratulowali, pisali, że śliczne świnki ale nikt nie napisał, że do siebie nie pasują :załamka:
No i zaczęła się długa i mozolna jazda na wyczucie, po omacku i bez trzymanki :-(
Co cię jednak nie zabije - to cię wzmocni :mrgreen: :!:
Póki co - żyję a z chlewika dochodza radosne gwizdy znacznie większego chórku niż te 3 lata temu :-D
Padłam ze wzruszenia, jak przeczytałam: " miała być miss swiata a jest tylko miss...SWOJEGO BOXU" :mrgreen: :lol: :lol: - Jesteś niesamowita :piwko:

Szczegóły postu

PostNapisane: Wt, 27 kwietnia 2010, 14:33 

:lol2: Ten wilkołak to pieszczotliwie! a jeżeli chodzi o łączenie kolorów,to też prz łączeniu Emu z N patrzyłam na przodków- on od strony babki ma całkiem sporo albibnosów i mamę silveragouti,a Emu wszystkich albinosów i mamę buiały ze srebrnym agouti. liczyłam na jakieś labinoski i na silverka.Powiły się 3 albinosy i dziewczynka pomarańczowy agouti (a moze wcale nie?wrzucę za parę dni zdjęcia żeby jakiś ekspert mógł ocenić) więc miot wymarzony. Niestey mało mam świnek które mają porządek w rodowodzie jeśli chodzi o kolory -tylko czeskie maja wszystkich przodków czarnych i czarny tan.

A Francja mi się okrutnie podoba! może kiedyś jeszcze znajdzie bezpigmentowego męża :D

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

PostNapisane: Wt, 27 kwietnia 2010, 14:55 
Raczej musiałabym się rozejrzeć wśród słoni albo hipopotamów, zeby znaleźć jej jakiegos partnera.
O niej od razu wiedziałam, że bedzie miała za dużo włosków ale mimo to ją zostawiłam.
Nigdy nie widziałam skinna w takim kolorze.Jest jak prawdziwa pomarańcza :-) .
Złoty, prawdziwie bezpigmentowy Skinny wyglada dla mnie cudownie :-)
Żal było mi, zeby była nie hodowlana całkiem i jak miała już rok/bo nie miałam samca do niej/ pokryłam ją jej pół bratem, Luborem. Też miał za duzo włosków ale za to super budowę. Był trochę rozjasniony, jak wiekszość moich ówczesnych świnek ale o dziwo- urodziły się 2 świnki z bardzo dobrym pigmentem! Czerwony i czerwono biała Uria, która teraz może będzie miała dzieci, jak dobrze pójdzie ;-) .Jestem strasznie ciekawa tego miotu i w ogóle najbliższych miotów ;-)
Miałam planową, półroczną przerwę w kojarzeniu swoich prosiaczków i teraz nie mogę się doczekać nowych, pulchniutkich pierożków :->

Szczegóły postu

PostNapisane: Wt, 27 kwietnia 2010, 15:04 

na żywo widziałam tylko skinna "ze" złotym (córcia Frezji i synek,ten którego fotki wrzucałam) i też uważam że różowe dżdżownice są super!
Lubię zdjęcia pierożkow :
na wadze
w misce
na łodzi z arbuza

więc będę czekała na zdjecia klusek(pewnie nie ja jedyna ;) )

PostNapisane: Wt, 27 kwietnia 2010, 18:08 
Teraz to ja czekam na zdjęcia Waszych klusek ;-)
U mnie, to jeszcze dłuuugo. Nawet nie mam pewności na100%, czy cos w haremie zaciażone :->
Z tym, że dotychczas nie miewałam problemów z "dzietnością" i zachodzeniem w ciażę moich świnek.
Raczej na pewno w ciazy jest moja świnka, która bardzo dawno nie miała dzieci...
W lipcu będzie 2 lata od jej jedynego, szczęsliwego porodu.
Jeśli jest w C., to mój rozum mówi mi, że nie powinno być problemów ale wieści z Forum mówią całkiem co innego :-( ...
Chyba za ok.miesiąc się okaże :-|

Szczegóły postu

PostNapisane: Wt, 27 kwietnia 2010, 18:25 
PITERSOUL'u, zacny Adminie i drogi Kolego, czy możesz zamknac już ten temat "przy QAFCE" :?: :mrgreen:
Teraz lepiej kontynuować " Przy drinck'u o morświnku". Tamten juz jest za długi / :?: :idea: /
I w dodatku przy drinck'u zawsze luźniejsza, szczersza atmosferka, czyż nie???
hi! hi!hi! :lol2:

Szczegóły postu

PostNapisane: Wt, 27 kwietnia 2010, 19:49 
Administrator

Nazwa hodowli: VERSACHE
Ok :-)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 17 z 17   [ Posty: 247 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17