Komisja Sędziowska




PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

Daniel Dawid Banasiak - sędzia wszystkich ras - tel. 516 784 259

Podanie o rozpoczęcie asysty, podanie o przedłużenie asystentury, wyznaczenie terminów egzaminu, skargi na sędziów/adeptów, prosimy kierować na e-mail: komisja_sedziowska@wp.pl

CZŁONKOWIE KOMISJI

Monika Spychała-Komorwska - sędzia wszystkich ras
Monika Czarnecka (Kamińska) - sędzia wszystkich ras
Natalia Paradowska - sędzia ras krótkowłosych z teksturą, długowłosych, bezwłosych
Magdalena Pachla-Zawadzka - sędzia wszystkich ras
Rafał Czarnecki - sędzia wszystkich ras

SĘDZIOWIE GOŚCINNI
(zagniczni sędziowie - członkowie CCP)

Rita Ribeiro - sędzia wszystkich ras
Andrea Kroftova - sędzia wszystkich ras

ADEPCI

Marcin Płóciniak - adept na sędziego ras długowłosych
Anna Stankiewicz - adept na sędziego wszystkich ras
Krzysztof Osmański - adept na sędziego wszystkich ras

DOKUMENTY

Regulamin Sędziów i Adeptów CCP. [ściągnij plik .pdf]
Konspekt teoretycznego egzaminu sędziowskiego. [ściągnij plik .pdf]

Punktacja egzaminu teoretycznego.
Całość 100pkt.
Standard (50pkt) Genetyka (50pkt)
Pytania zamknięte (abcd).
20 pytań po 1pkt. (do zdobycia 20pkt)
Pytania zamknięte (abcd).
20 pytań po 1pkt. (do zdobycia 20pkt)
Pytania otwarte.
6 pytań po 5pkt. (do zdobycia 30pkt)
Pytania otwarte.
6 pytań po 5pkt. (do zdobycia 30pkt)

EGZAMINY

Tura Data Miasto Egzaminowani Egzaminujący Egzmin
I 05.12.2009 Poznań Monika Spychała
Daniel Banasiak
Christian Koch Teoria
(Standard A,B,C)
- ustny i pisemny
05.12.2009 Poznań Monika Spychała
Daniel Banasiak
Christian Koch rasy długowłose
(gr. VII, VIII)
- praktyczny
09.01.2010 Warszawa Monika Spychała
Daniel Banasiak
Istvan Siklosi rasy bezwłose
(gr. IX)
- praktyczny
29.05.2010 Warszawa Monika Spychała
Daniel Banasiak
Darren Fieldhouse,
Jens Lindgren
rasy krótkowłose
(gr. I,II,III,IV,V,VI)
- praktyczny
II 25.05.2012 Kraków Monika Kamińska
Daniel Banasiak Teoria
(Standard A,B,C)
- ustny i pisemny
26.05.2012 Kraków Monika Kamińska Daniel Banasiak,
Irina Biletskaya
rasy bezwłose
(gr. IX)
- praktyczny
21.11.2014 Warszawa Natalia Paradowska Daniel Banasiak Teoria
(Standard A,B,C)
- ustny i pisemny
22.11.2014 Warszawa Monika Kamińska
Natalia Paradowska
Daniel Banasiak rasy długowłose
(gr. VII, VIII)
- praktyczny
14.03.2015 Lublin Monika Kamińska Daniel Banasiak,
Rita Ribeiro
rasy krótkowłose
(gr. I,II,III,IV,V,VI)
- praktyczny
04.09.2017 Konarzewo Natalia Paradowska Daniel Banasiak rasy krótkowłose z teksturą
(gr.VI)
- praktyczny
04.09.2017 Konarzewo Natalia Paradowska Daniel Banasiak rasy bezwłose
(gr. IX)
- praktyczny
III 26.02.2017 Warszawa Magdalena Pachla-Zawadzka
Rafał Czarnecki
Daniel Banasiak
Teoria
(Standard A,B,C)
- ustny i pisemny
26.02.2017 Warszawa Magdalena Pachla-Zawadzka
Rafał Czarnecki
Daniel Banasiak,
Rita Ribeiro
Monika Spychała-Komorowska
rasy długowłose
(gr. VII, VIII)
- praktyczny
26.02.2017 Warszawa Magdalena Pachla-Zawadzka
Rafał Czarnecki
Daniel Banasiak,
Rita Ribeiro
Monika Spychała-Komorowska
rasy bezwłose
(gr. IX)
- praktyczny
26.02.2017 Warszawa Magdalena Pachla-Zawadzka
Rafał Czarnecki
Daniel Banasiak,
Rita Ribeiro
Monika Spychała-Komorowska
rasy krótkowłose z teksturą
(gr.VI)
- praktyczny
04.09.2017 Konarzewo Magdalena Pachla-Zawadzka Daniel Banasiak rasy krótkowłose
(gr. I,II,III,IV,V)
- praktyczny
24.02.2018 Zielonka Rafał Czarnecki Daniel Banasiak rasy krótkowłose
(gr. I,II,III,IV,V)
- praktyczny
IV

SEMINARIUM EUROPEJSKIE SĘDZIÓW EE

Data Kraj Miasto Delegaci PL
04-05.09.2010 Wielka Brytania Londyn Monika Spychała-Komorowska
Daniel Dawid Banasiak
17-18. 03.2012 Niemcy Berlin Monika Spychała-Komorowska
15-17.03.2013 Czechy Praga Monika Spychała-Komorowska
14-16.03.2014 Holandia Putten Daniel Dawid Banasiak
17-18.03.2018 Dania Albertslund Monika Spychała-Komorowska
Daniel Dawid Banasiak
Magdalena Pachla-Zawadzka