WYSTAWY I POKAZY

 Pokaz - 31.05.2008 r., Lublin MSMSM

Atmosfera pokazu była cudowna, zjawili się wszyscy zapowiedzeni hodowcy i prywatni właściciele. Lublinianie zakochali się w świnkach i żywo interesowali się rasami, umaszczeniami i hodowlami. Świnki krótko i długowłose wywoływały uśmiech na twarzach licznie przybyłych zwiedzających (szczególne wrażenie zrobił "hipopotam" - skinny Kamili z Happy Cavia).

Podczas pokazu prowadzona była sprzedaż bluzeczek i kubeczków MSMSM, z której zyski zostaną przeznaczone na zakup pucharów i nagród na najbliższej wystawie. :) Miłym akcentem było wręczenie legitymacji członkowskich osobom, które brały udział w pokazie (legitymacje członków MSMSM, którzy na pokaz dojechać nie mogli zostaną rozesłane pocztą).
Wystawcy przepięknych kotów dbali o nas jak o własnych klubowiczów (dostarczali nawet pyszne ptysie ;)) i zachwycali się popularnością świneczek u przybyłych. Konkluzją dzisiejszego pokazu kotów i świnek jest zaproszenie na wspólną wystawę w październiku br. :)

Na koniec pokazu hodowcy kotów rasowych poczęstowali hodowców świnek pączkami i zaprosili do dalszej współpracy. Czulismy się naprawdę zintegrowani i niezwykle mile widziani :)
Na koniec zatem podziękowania dla organizatorów za wspaniałą wobec MSMSM postawę, dla hodowców kotów obecnych na wystawie wielkie dzięki za tak wiele zyczliwości, a szczególne podziękowania należą się Danusi Żmudzie z hodowli "Mientus" która zapewniła na pokaz klatki, poidełka, sianko, warzywa i zajęła się wszystkim ze strony organizacyjnej. Było wspaniale... oby tak dalej :)